O nás - Profil Spoločnosti

Profil spoločnosti

Sme slovenská firma, jazdiaca po celej Európe, ponúkajúca svetovú kvalitu. Produkty našich klientov dopravujeme do cieľa od roku 1997.

Naším cieľom je ponúknuť prepravné služby vždy ušité presne na mieru zákazníka, Vieme Vám ponúknúť FTL prepravu, LTL prepravu, expresné prepravy od 1 kg až po 34 paliet s trojmetrovou výškou...

NAŠA VÍZIA

Náš slogan hovorí: „Vezieme vám riešenie“. Pre nás to nie je iba fráza, ak si objednáte naše služby nemusíte sa starať o nič. Poviete nám, čo a kam chcete odviezť a my zabezpečíme všetko ostatné. Službu vám vytvoríme priamo na mieru, nemáme radi šablóny. Problémom úspešne predchádzame dôkladným plánovaním, ak sa však vyskytnú, promptne ich vyriešime. Nikdy nestrkáme hlavu do piesku, a nepoznáme slovo nedá sa.

NAŠE ZÁSADY

  • Dodržiavame zákony, predpisy a všetky legislatívne náležitosti.
  • Komunikujeme priamo, nesľubujeme nemožné.
  • Požiadavky našich klientov sú pre nás sväté.
  • Termín, ktorý sľúbime, dodržíme.
  • Zodpovednosť.
  • Bezpečnosť.

Výhody Spoločnosti

Veci, ktoré nás odlišujú

Garantujeme kvalitu

Dokonale poznáme svoju prácu a plánovaním predchádzame problémom. Za uplynulý rok sme mali reklamácie našich služieb iba v 0,02 % prípadov.

Neustále sa učíme

Hoci s kamiónmi jazdíme už viac ako 23 rokov, stále sa vzdelávame. Svet sa rýchlo mení a my s ním chceme držať krok. Školíme sa, aby sme vedeli stále ponúkať najlepšie služby.

Využívame nové technológie

Máme radi inovatívne technológie, ktoré naozaj poskytujú nové možnosti (nielen) v doprave. Radi skúšame všetko, čo prinesie vyššiu bezpečnosť, efektivitu a kvalitu našich služieb.

Bezpečnosť a kvalita

Bezpečnosti a kvalite dávame prednosť pred rýchlosťou. Nechceme byť najrýchlejší na trhu, ale garantujeme, že váš tovar bude na mieste včas a v rovnakom stave, ako bol naložený.

Náš tím

Ladislav Szabó

Špedičné oddelenie
00421 911 493 949
kcs@kcs.sk

Attila Nagy

Špedičné oddelenie
00421 911 460 977
kcs@kcs.sk

Tomás Nagy

Špedičné oddelenie
00421 911 464 977
kcs@kcs.sk

Róbert Vassy

Špedičné oddelenie
00421 911 800 977
kcs@kcs.sk

František Šimon

Servisné oddelenie
00421 903 498 705
kcs@kcs.sk