Vnútroštátna nákladná doprava

Doprava kamkoľvek po celom Slovensku

Jazdíme po celej Európe, ale naše služby môžete využiť aj v tuzemskej, vnútroštátnej preprave. Váš tovar bezpečne, rýchlo a efektívne dovezieme kamkoľvek na Slovensku.Rozsah služieb pre Slovensko je rovnaký ako v medzinárodnej doprave. Zaistíme celovozovú, ale aj čiastkovú prepravu tovaru, vrátane expresnej dopravy paletového tovaru do všetkých obcí našej krajiny. Bez problémov prepravíme aj produkty citlivé na včasné doručenie.

Naše služby využívajú spoločnosti z automobilového priemyslu, automobilového aftersale priemyslu, strojárskeho priemyslu, stavbári, ale aj špedície. Sme však pripravení pomôcť každému, kto bude mať záujem rýchlo a kvalitne doručiť svoj tovar.

Medzinárodné skúsenosti využívame aj na Slovensku

Môžete si byť istí, že v každej fáze prepravy vašej zásielky sa o ňu starajú vyškolení profesionáli. Zakladáme si na dlhodobom a cielenom vzdelávaní celého nášho tímu. Všetci, počnúc ľuďmi v sklade, cez vodičov až po manažment, sa pravidelne zúčastňujú seminárov a školení, kde sa vzdelávajú v najnovších trendoch v oblasti nielen nášho pôsobenia, ale aj v konkrétnych pozíciách, na ktorých u nás pracujú. Cieľom je, aby vám bol, v každom momente priebehu doručovania zásielky, poskytnutý maximálny komfort, ktorý nikde inde nedostanete.

Po Slovensku ekologicky a moderne

Slovensko je síce malé, ale to neznamená, že pre tieto služby nepoužívame tie najlepšie technológie, ktoré máme k dispozícii. Vozidlá, ktorými jazdíme sú nové, moderné a pravidelne ich obmieňame. Je dôležité, aby ľudia, aj prepravovaný tovar, mali absolútny komfort pre prácu a priestor pre bezpečné doručenie zásielky. Stroje však meníme aj preto, aby sme vedeli garantovať ich maximálnu šetrnosť k životnému prostrediu. Každé auto, ale aj všetky systémy, ktoré nám pomáhajú s dopravou tovaru, sú vybavené modernými aplikáciami, ktoré zjednodušujú dopravný manažment, umožňujú byť čo najefektívnejší a zároveň prispievajú k čo najvyššej informovanosti klientov. Reporty dokážeme poskytovať prakticky v minútových intervaloch.

Svoj tovar môžu klienti sledovať v reálnom čase. Všetky naše autá sú vybavené GPS zariadeniami podávajúcimi okamžité údaje o tom, kde sa vozidlo nachádza, ako ďaleko je od cieľa, aká je predpokladaná doba dorazenia do cieľa, ale aj ďalšie špecifické údaje, ktoré klient od nás potrebuje vedieť. Vždy máte absolútny prehľad o tom, čo sa s vašou zásielkou deje.