Vezieme Vám

riešenie.

Aké Služby Ponúkame?

Logistické služby na mieru

checklist icon

Preprava tovaru

S nami bude pre vás svet úplne maličký. Dovezieme vám čokoľvek, kamkoľvek v Európe. Špecializujeme sa na prepravu tovaru citlivého na včasné doručenie.

globe icon

Sledovanie vozidiel

Vždy viete, či je vaša zásielka na dobrej ceste. Všetky naše vozidlá majú zabudovaný GPS monitoring. Stále máte prehľad, kde sa auto nachádza, aj kedy bude v cieli.

forktruck icon

Uskladnenie tovaru

Máte toho dosť? V našich priestoroch si môžete uskladniť akýkoľvek tovar. Sklady spĺňajú najnáročnejšie logistické požiadavky a pracujú v nich vyškolení odborníci.

touch icon

Odborné poradenstvo

Čo? Ako? Kade? Nemusíte vedieť, na to sme tu my. Poradíme, pomôžeme, dovezieme. Odporučíme vám najefektívnejšie riešenie celého logistického procesu.

Špičkové logistické služby

Logistika nie je iba preprava tovaru. Je to komplexný proces, zahŕňajúci plánovanie cesty, skladovanie, bezpečnú prepravu, dodržiavanie termínov a úspešné doručenie. U nás si s ničím z toho nemusíte robiť starosti. Poviete, čo a kam treba odviezť a môžete si byť istý, že tam tovar doručíme načas, neporušený a pripravený na čokoľvek.

Kontaktujte nás

Výhody kamiónovej dopravy

  • Rýchla preprava tovaru

    Kvalitná cestná sieť v Európe umožňuje rýchle doručenie tovaru všade, kam potrebujete. Bez prestojov dovezieme váš tovar kamkoľvek zabodnete prst do mapy.

  • Nenáročnosť a efektivita

    Kamiónová doprava je jednoduchá, priama a efektívna. Tovar netreba opakovane prekladať, ani obchádzať cieľ podľa toho kam vedú koľajnice, tečie rieka alebo je letisko.

  • Bezpečnosť

    Kamiónová doprava je bezpečná. Tovar sa neničí ani nestratí. Všetky vyspelé európske krajiny majú vybudovanú špičkovú infraštruktúru aj pre nákladné vozidlá.

trucking

Expresné služby

Zaisťujeme celovozové, čiastkové a expresné prepravy paletového tovaru nielen v štátoch EÚ, ale aj východnej a juhovýchodnej Európy.

Sledovanie vozidiel

Všetky naše vozidlá sú vybavené systémom GPS a zákazníci sú vždy informovaní o pohybe svojich zásielok.

Skladovanie tovaru

Našim klientom zabezpečíme komplexné služby spojené so skladovaním tovaru, vrátane špecifických logistických požiadaviek.

Klienti & Partneri