Medzinárodná nákladná doprava

Doprava po celej Európe

Medzinárodná kamiónová doprava je kľúčovou službou, ktorú našim zákazníkom ponúkame. Naše služby môžete využiť pri preprave svojich produktov v celej Európe. Od Sintry v Portugalsku až po ruský Ural. Zabezpečíme pre vás celovozovú, ale aj čiastkovú prepravu a tiež expresnú dopravu paletového tovaru nielen v členských štátoch EÚ, ale aj v krajinách východnej a juhovýchodnej Európy. Špecializujeme sa na prepravu tovaru citlivého na včasné doručenie.

Najčastejšie sú našimi zákazníkmi firmy z automobilového priemyslu, automobilového aftersale priemyslu, strojárskeho priemyslu, stavbári, ale aj špedície. Sme tu však pre všetkých.

Profesionálny tím s medzinárodnými skúsenosťami

Základom našich služieb je kvalitný dopravný manažment. O váš tovar sa od prevzatia tovaru až po jeho vyloženie starajú profesionáli, pravidelne prechádzajúci školeniami a vnútrofiremným vzdelávaním. Záleží nám na tom, aby všetci, od skladníkov až po vedenie spoločnosti, vedeli na svojich pozíciách poskytnúť zákazníkom najlepšiu možnú službu a komfort.

Moderný a ekologický vozový park

Medzinárodná nákladná doprava vyžaduje vysoké nároky nielen od ľudí, ale aj od strojov. Naše vozidlá preto pravidelne obmieňame a modernizujeme. Záleží nám na tom, aby sa v nich dobre cítili vodiči, aby bol tovar v absolútnom bezpečí, no chceme aj, aby autá boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu.

Moderný vozový park je preto našou prioritou a venujeme mu zvýšenú pozornosť. Nielen autá, ale aj systémy, ktorými celý proces prepravy riadime, sú vybavené novými technológiami, ktoré zjednodušujú našu prácu, ale aj informovanosť zákazníka o stave jeho zásielky a tovaru.

Využívamer GPS zariadenia, ktorými je možné v reálnom čase sledovať, zásielku. V prípade požiadavky zákazníka vieme zabezpečiť tracking vozidla a priamy online prístup ku dátam. Každá zásielka je poistená podľa dohovoru CMR. V prípade potreby vieme zabezpečiť pripoistenie zásielky napr. pri extrémne vysokej hodnoty zásielky.