Uskladnenie tovaru


Bezpečné uskladnenie tovaru

Okrem bezpečnej a efektívnej medzinárodnej aj vnútroštátnej dopravy, poskytujeme aj komplexné služby súvisiace so skladovaním tovaru. Okrem štandardných produktov sme pripravení uskladniť aj tovar náročný na podmienky skladovania. Všetky skladové priestory spĺňajú normy, štandardy a legislatívne nariadenia vyžadované slovenskými aj európskymi úradmi. V našich vlastných skladoch máte k dispozícii 1000 m2 plochy. O tovar sa budú starať vyškolení profesionáli, odborníci schopní zabezpečiť aj zložité logistické operácie.

Sme pripravení poskytnúť vám skladovanie šité na mieru konkrétnym špecifikáciám zákazníka. Sklady sú vybavené modernými technológiami pre účely kombinovanej dopravy a sú vybavené regalovým systémom. Uskladniť u nás môžete kusový materiál aj materiál uložený na paletách či už ADR alebo líthium, líthiumion tovar.


Naše sklady

O hladký chod skladov sa okrem pracovníkov stará aj moderný skladový softvér, schopný zabezpečiť všetky dôležité procesy skladového hospodárstva. Sklad je plne prispôsobený pre nakládku aj vykládku, a je vybavený špeciálnymi rampami pre kamiónovú dopravu. Má vlastný, samostatný vjazd a je zabezpečené 24/7 stráženie objektov.